Poštovné zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Průměrné doručení 2 - 3 dny
Dva roky záruky

Set Golden Circles

2 200 Kč

Cena je včetně DPH

Produkt již nelze zakoupit.
  • 0042
  • Ženy

Set ciferníčku Diamond Circle a Belty-Y, Crystal Nude

S.T.A.M.P.S. hodinky (ciferníčky) jsou vybaveny kvalitním strojkem Seiko. Pomocí speciálního držáčku, tzv. "snapperu", který je vždy součástí balení řemínku, jsou připojeny k náramkům či řemínkům. To vám umožní rychle a často měnit hodinky (ciferníčky), takže můžete nosit různé kombinace odpovídající vašemu každodennímu stylu. Na zadní straně hodinek najdete přilnavý povrch 3M samolepky, který vám umožní přilepit hodinky na různých místech - na obrazovce počítače, v autě nebo na zrcadle. Ať už na zápěstí nebo doma, v městské džungli nebo v hluboké přírodě: proměňte svůj čas v něco zvláštního - se S.T.A.M.P.S. Rozměr hodinek je 42x42x9 mm a mají tvar poštovní známky. Záruka je 2 roky. Obsahují vyměnitelnou baterii viz sekce "Servisní sady", kterou vyměníte jednoduše dle návodu v pohodlí vašeho domova.
 

Velice elegantní italský náramek z polyresinu k hodinkám S.T.A.M.P.S. Součástí balení náramku je držák ("snapper"), do kterého hodinky jednoduše zacvaknete a Váš komplet je hotový ! Šířka řemínku je 42 mm (na obvod ruky do cca 18,5 cm - universální velikost). Pokud potřebujete náramek větší, dokupte si sadu na zvětšení náramku Belta add kitt - najdete v příslušenství. Zároveň tam najdete i náhradní gumičku, díky které opravíte náramek sami v pohodlí domova v případě, že gumička praskne.
Na náramek prosím nestříkejte nic, co obsahuje alkohol. Gumička v náramku se přizpůsobí Vaší ruce a po 14denním nošení si velikost zapamatuje (vytáhne se dle obvodu ruky).
Naše S.T.A.M.P.S. náramky ze série Belta jsou k dispozici v široké škále barev a tvarů.
Prosím POZOR! Náramky Belta nelze kombinovat s Full Metal Jack a Cool Jack rámečky!
Náramky Belta neobsahují kovové částice a proto jsou vhodné i pro alergiky na kov.