Poštovné zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Průměrné doručení 2 - 3 dny
Dva roky záruky

Snapper Dark Green

30 Kč

Cena je včetně DPH

Produkt již nelze zakoupit.
  • 100173-3400
  • Unisex
  • ABS - plast

Pomocí "Snapperu" můžete své hodinky STAMPS snadno připevnit na náramek či řemínek. Součástí každého balení náramku či řemínku je černý Snapper. Pokud se vám líbí barevnější varianta, objevte zde nyní kompletní sortiment Snapperů.

Návod:

Klasický řemínek:
Klasický řemínek vložte do Snapperu shora tak, aby byl řemínek umístěn přesně v určené drážce. Čtyři držáčky musí směřovat nahoru. Nyní můžete hodinky připevnit. Nejprve jej připevněte ke dvěma levým držáčkům. V každém ze čtyř držáčků jsou dvě malé prohlubně. Ujistěte se, že zoubky hodinek sedí přesně v těchto prohlubních. Nyní lehce zatlačte na hodiny na pravé straně do dvou pravých držáčků. Když se ozve cvaknutí, hodinky jsou pevně usazeny ve Snapperu.

Náramek Belta:
Vezměte náramek Belta do ruky a odtáhněte dva ze šesti dílků dál od sebe. Nyní umístěte snapper mezi dva dílky zezadu. Ujistěte se, že obě gumičky leží v určené drážce Snapperu. Nyní můžete připevnit hodiny. Nejprve jej připevněte ke dvěma levým držáčkům. V každém ze čtyř držáčků jsou dvě malé prohlubně. Ujistěte se, že zoubky hodinek sedí přesně v těchto prohlubních. Nyní lehce zatlačte hodinky na pravé straně do dvou pravých držáčků. Když uslyšíte cvaknutí, hodinky jsou pevně usazeny ve Snapperu.