Poštovné zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Průměrné doručení 2 - 3 dny
Dva roky záruky

Set Diamond Fly

1 825 Kč

Cena je včetně DPH

Skladem je 5ks

Připraveno k odeslání,
Zásilka bude doručena během 2 - 3 pracovních dnů.

  • 00018
  • Ženy

Set cifernířku Diamond Fly, řemínku STAMPSTexx Black a Cool Jack, Black


S.T.A.M.P.S. hodinky (ciferníčky) jsou vybaveny kvalitním strojkem Seiko. Pomocí speciálního držáčku, tzv. "snapperu", který je vždy součástí balení řemínku, jsou připojeny k náramkům či řemínkům. To vám umožní rychle a často měnit hodinky (ciferníčky), takže můžete nosit různé kombinace odpovídající vašemu každodennímu stylu. Na zadní straně hodinek najdete přilnavý povrch 3M samolepky, který vám umožní přilepit hodinky na různých místech - na obrazovce počítače, v autě nebo na zrcadle. Ať už na zápěstí nebo doma, v městské džungli nebo v hluboké přírodě: proměňte svůj čas v něco zvláštního - se S.T.A.M.P.S. Rozměr hodinek je 42x42x9 mm a mají tvar poštovní známky. Záruka je 2 roky. Obsahují vyměnitelnou baterii viz sekce "Servisní sady", kterou vyměníte jednoduše dle návodu v pohodlí vašeho domova.
 

Náš materiál STAMPSTexx® je založen na celulózových vláknech získaných ze dřeva. Jako obnovitelný zdroj má výrazně lepší environmentální profil než kůže nebo bavlna náročná na vodu. Dřevo pochází z udržitelně obhospodařovaných a FSC certifikovaných lesů ve Skandinávii.

Společně s našimi partnery si materiál vyrábíme sami v Německu a máme tak přímý vliv na jednotlivé výrobní procesy.

STAMPSTexx® kombinuje pohodlí, odolnost kůže a také maximální flexibilitu při dalším zpracování. Tvoří tak ideální základ pro naše jednotlivé produkty. Materiál váží méně než kůže, je vodoodpudivý, omyvatelný a 100% veganský.

STAMPSTexx® je náš příspěvek k životnímu prostředí a k šetrnému a vědomému životnímu stylu. Čas na změnu - čas na zelenou.