Poštovné zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Průměrné doručení 2 - 3 dny
Dva roky záruky

Set Diamond Lilibet

1 600 Kč

Cena je včetně DPH

Produkt již nelze zakoupit.
  • A.106162
  • Ženy

Hodinky S.T.A.M.P.S. jsou vybaveny kvalitním strojkem Seiko. K náramkům se připevňují pomocí "Snapperu". Hodinky tak můžete rychle a často měnit, různě kombinovat a přizpůsobovat svému stylu každý den. Na zadní straně hodin je 3M lepicí plocha, pomocí které můžete hodiny připevnit na nejrůznější místa - na obrazovku, v autě nebo na zrcadlo v koupelně. Ať už na zápěstí nebo doma, v městské džungli nebo hluboko v přírodě: Udělejte si svůj čas něčím výjimečným - se S.T.A.M.P.S..
 

Náš materiál STAMPSTexx® je založen na celulózových vláknech získaných ze dřeva. Jako obnovitelný zdroj má výrazně lepší environmentální profil než kůže nebo bavlna náročná na vodu. Dřevo pochází z udržitelně obhospodařovaných a FSC certifikovaných lesů ve Skandinávii.

Společně s našimi partnery si materiál vyrábíme sami v Německu a máme tak přímý vliv na jednotlivé výrobní procesy.

STAMPSTexx® kombinuje pohodlí, odolnost kůže a také maximální flexibilitu při dalším zpracování. Tvoří tak ideální základ pro naše jednotlivé produkty. Materiál váží méně než kůže, je vodoodpudivý, omyvatelný a 100% veganský.

STAMPSTexx® je náš příspěvek k životnímu prostředí a k šetrnému a vědomému životnímu stylu. Čas na změnu - čas na zelenou.

 

Set ciferníku Diamod Lilibet a řemínku STAMPSTexx Thistle. Ke koupi setu dárek ZDARMA! :)