Poštovné zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Průměrné doručení 2 - 3 dny
Dva roky záruky

Řemínek Diamond, White

2 500 Kč

Cena je včetně DPH

Skladem je 5ks

Připraveno k odeslání,
Zásilka bude doručena během 2 - 3 pracovních dnů.

  • 100617-0200
  • Ženy
  • 225 x 30 mm

STYLOVÝ BÍLÝ ŘEMÍNEK POKRYTÝ KRYSTALKY PRECIOSA 

Řemínek je 225 mm dluhý a 30 mm široký. Svou velikostí se hodí ke všem hodinkám STAMPS a jde volně kombinovat s rámečky Full Metal Jack anebo Cool Jack. Součástí balení řemínku je "Snapper", pomocí kterého uchytíte hodinky na řemínek. 

Materiál řemínku se skaldá ze tří vrstev. Úplně dole je syntetická kůže, která nezpůsobuje žádné alergie, stejně jako sponka na řemínku, která neobsahuje nikl. Proto by neměla vyvolávat žádné alergické reakce. 

Uprostřed je vrstva našeho materiálu STAMPSTexx, který je vyrobený ze dřeva (celulózových vláken) z certifikovaných skandinávských lesů. Zpracování tohoto materiálu probíhá v Německu v naší mateřské firmě. Prostřední vrstva taktéž určuje barvu řemínku. Spodní a tato vrstva jsou vzájemě prošívané. 

Horní třpytivou vrstvu pokrývají krystaly PRECIOSA! Už jste měli někdy na sobě tolik značkových krystalů najednou? :O Tato vrstva je přilnutá pomocí tepleného lisu, který rozpustí lepivou texturu, ve které jsou krystalky usazeny. 

N O V I N K A 

Úplně nově jsme přešli na výrobu řemínku k nám! :) Původně se řemínky vyráběli pomocí externí firmy, která má své dílny mimo EU. Nyní je veškerý materiál z EU a práce provéděny u nás v Česku, kde Vám kousek po kousku vyrábíme pečlivě tyto úžasné řemínky. ❤️